O autorze

Patryk yarpo Jar - stare ;)Jestem programistą aplikacji internetowych od ponad 10 lat.

Jeszcze w gimnazjum napisałem kilka kursów programowania (CSS, HTML, PHP), które dziś raczej są ciekawostką niż źródłem aktualnej wiedzy.

Przez 7 lat pełniłem funkcję zastępcy redaktora naczelnego webmade.org oraz moderowałem tamtejsze forum. Aktywnie przez 3 lata działałem na jednym z największych for internetowych forum.idg.pl oraz na kilku mniejszych – w sumie w ciągu kilku lat napisałem około ponad 6 tysięcy postów. Jednak od pewnego czasu raczej rzadko zaglądam na fora.

We wrześniu 2009 r. na łamach tradycyjnego magazynu drukowanego ukazał się mój artykuł „Bezpieczeństwo aplikacji webowych” w Hackin9.

Od listopada 2009 r. uczestniczyłem w Inicjatywę CrEuro (która już niestety umarła śmiercią naturalną) oraz współprowadziłem serwis programistyczno – multimedialny YouthCoders.net.

Przez wiele lat pisałem recenzje książek dla helion.pl, które nadal możesz znaleźć na moim blogu.

Od marca 2011 r. do września 2013 r. pracowałem na Wydziale ETI Politechniki Gdańskiej przy projekcie Nor-Sta.

Pod końca września 2013 r. rozpocząłem pracę w Kainos Software Polska. Od tamtego czasu pracowałem w kilku projektach w Wielkiej Brytanii (m. in. dostarczając nowy system do tamtejszych przeglądów samochodowych czy pozwów sądowych).

Prócz około programistycznych zainteresowań przez  kilka lat trenowałem judo. Dodatkowo od lipca 2011 r. trenuję Brazylijskie Ju Jitsu,  kolejno w klubach Złomiarz Team Gdańsk, Gracie Barra Bristol oraz Gracie Barra Fulham.

Nie śpiewam zbyt ładnie, za to nigdy nie nauczyłem się grać na gitarze 😉

Kontakt:

A jeśli interesujecie się żeglarstwem, zajrzyjcie na stronę mojego kolegi:

sites.google.com/view/klub-owpg/home

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.